top of page

NASZ ZESPÓŁ

         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MGR JUSTYNA PIĘKOŚ - GLIWICE
          Psycholog, diagnosta, certyfikowana psychoterapeutka osób dorosłych, nastolatków i dzieci

Psycholog, certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalizacją psychologia kliniczna dziecka. Zajmuję się diagnozą oraz psychoterapią dzieci i młodzieży z zaburzeniami lękowymi, nastroju, zaburzeniami neurorozwojowymi (ADHD, ADD, autyzm, Zespół Aspergera), zaburzeniami zachowania, pracą z rodzicami. Analizuję problem dziecka w kontekście całego systemu rodzinnego. Konsultuję problemy wychowawcze.

kontakt: 509 843 185

       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MGR KATARZYNA DZIDUCH -  KATOWICE
Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka dzieci, nastolatków i dorosłych

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Na co dzień pracuje w szkole ponadgimnazjalnej jako psycholog szkolny. Ukończyłam psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ze specjalizacją kliniczno-wychowawczą dzieci i młodzieży. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu arteterapii. Zawodowo interesuje się terapią zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń eksternalizacyjnych.

kontakt: 792 087 758

 

 

 

MGR HANNA ŻUREK - GLIWICE

Psycholog, psychoterapeutka dzieci, nastolatków, osób dorosłych

 

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo- behawioralny w trakcie certyfikacji. Ukończyłam psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ze specjalizacją zdrowia i jakości życia oraz psychologii kliniczno-wychowawczej dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuję w placówkach zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz na dziennym oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży. Zawodowo, oprócz psychoterapii zajmuję się diagnostyką zaburzeń wieku rozwojowego oraz spektrum autyzmu. Pracuje z dziećmi urozmaicając klasyczne techniki CTB metodami play therapy oraz arteterapii. Problem traktuję całościowo, dlatego też współpracuje z całymi rodzinami. Aktualnie większą część mojego życia zawodowego poświęcam dzieciom oraz młodzieży natomiast szkolę się i rozwijam swoje doświadczenie również w pomocy osobom dorosłym.

kontakt: 603 687 365


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MGR KATARZYNA POLINCEUSZ - GLIWICE
Psycholog, psychoterapeutka osób dorosłych, nastolatków, dzieci

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Ukończyłam Uniwersytet Śląski ze specjalizacjami psychologia wychowawczo- kliniczna dzieci i młodzieży oraz człowieka dorosłego jak również pedagogikę opiekuńczo- resocjalizacyjną. Obszarem moich zainteresowań jest psychoterapia dzieci, młodzieży i osób dorosłych cierpiących z powodu lęku, napadów paniki, fobii, smutku, natręctw, nadmiernych wymagań wobec siebie, trudności w relacjach społecznych i będących w kryzysie emocjonalnym, oraz osobom z zaburzeniami odżywiania. Wierzę w założenie, że skuteczne pomaganie innym wymaga m.in. dużej pracy osobistej i stałego poszerzania posiadanej wiedzy w związku z czym uczestniczę regularnie w specjalistycznych szkoleniach. Dbając o standardy pracy nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje i korzystam z superwizji.

kontakt: 667 643 877
 
 
 
MGR AGNIESZKA URZYNICOK- GLIWICE/ KATOWICE
psycholog, seksuolog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia
Psychoterapeuta nastolatków, osób dorosłych
Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia. Obszarem moich zainteresowań zawodowych są trudności w życiu seksualnym, brak satysfakcji seksualnej oraz dysfunkcje seksualne (m. in. obniżenie libido, brak orgazmu, zaburzenia erekcji), a także zaburzenia lękowe czy nastroju. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
kontakt: 795634388
 
 
 
 
 
MGR MONIKA PASTUSZKA - GLIWICE
        Psycholog, diagnosta, terapeutka specjalizująca się we wczesnej interwencji (dzieci 0-6 r.ż.)

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim ze specjalizacją psychologia wychowawcza i kliniczna dzieci i młodzieży. Zajmuje się konsultacjami psychologicznymi skierowanymi dla rodziców niemowląt, dzieci w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym (0-6rż). Diagnozuję całościowe zaburzenia rozwoju (Autyzm , zespół Aspergera), a także prowadzę warsztaty dla rodziców. W swojej pracy kieruje się zasadami Rodzicielstwa Bliskości.

kontakt: 607 356 062

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE Z INCOKIDS :)
 
 
 
 
 
 
 
 
MGR KATARZYNA DEMBOWSKA- SIEMASZKO
Psycholog dziecięcy, certyfikowana trenerka FamilyLab
 
Z wykształcenia jestem psycholożką, pedagożką i nauczycielką zorientowaną na psychoterapię i alternatywną edukację. Na co dzień pracuję z dziećmi oraz z dorosłymi którzy im towarzyszą – rodzicami i nauczycielami. Prowadzę terapię Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Poradni Focus  w Gliwicach oraz współtworzę szkołę demokratyczną Wolno Mi w Gliwicach. Z książkami Jespera Juula spotkałam się, gdy na świat przyszli moi synowie. Pomogły mi zaufać sobie i zrobić pierwsze kroki w kierunku autentyczności – najpierw w roli rodzica a później również w życiu zawodowym.Niezmiennie fascynują mnie i inspirują relacje międzyludzkie, wszystko co w nich się wydarza. Tworzenie przestrzeni dla różnorodności. Poszukiwanie równowagi pomiędzy podążaniem a przewodzeniem zarówno w rodzinie, szkole jak i w organizacji.
kontakt: 600309502
justyna_edited_edited.jpg
DSC_9650.JPG
hanna.jpg
K_edited.jpg
aga.jpg
Scan2.jpg
ja1.png
bottom of page